Czy dobre lakiery do paznokci muszą być kosztowne?

Lakier do paznokci jest jednym z produktów, w którego przypadku jakość jest bardzo ważna. Na pewno niejedna kobieta miała do czynienia z takim produktem o fatalnej jakości, który zszedł z płytek niemal zanim zdążył wyschnąć. Czy to oznacza, że by zapewnić sobie dobre lakiery, trzeba wybierać produkty najbardziej znanych marek i płacić za nie wiele? Na szczęście nie.

Ważne miejsce zakupu

Tanie lakiery mogą być dobre, ale pod warunkiem, że kupuje się je w zaufanym miejscu i są to produkty znanych firm. Lakiery do paznokci Golden Rose znane są jako zdecydowanie tanie, a mimo to są świetne. Lepiej będzie więc wybierać je niż na przykład tanie lakiery “no name” w sklepach typu wszystko po 4 złote. Takie produkty mogą być nie tylko bardzo kiepskie – szybko się ścierać, zasychać i gęstnieć, a także fatalnie pachnieć, nawet po wyschnięciu, ale też zawierać szkodliwe składniki, zwłaszcza dla paznokci. W przypadku takich produktów także nietrudno o żółknięcie płytek, a warto pamiętać, że zwykle tego nieestetycznego problemu nie da się pozbyć, trzeba czekać, aż paznokcie odrosną.

Tanie nie znaczy gorsze

Panie, które miały już okazję przetestować lakiery Golden Rose, na pewno zauważyły, że wcale nie ustępują one jakością dużo droższym produktom, bardziej renomowanych marek. Nie ma więc sensu kupować drogich lakierów skoro w tej cenie można mieć kilka kolorów tańszych produktów. Nie gęstnieją one szybko, mogą więc służyć długi czas.