Makeup revolution conceal and define c2

Makeup Revolution to marka, która od kilku lat szturmem podbija serca makijażystów i wszystkich, którzy po prostu kochają kosmetyki. Innowacyjne formuły, piękne opakowania a do tego doskonała jakość za przystępną cenę sprawia, że kosmetyki Makeup Revolution mają rzesze fanów.

Makeup revolution conceal and define c2

Makeup Revolution Conceal and Define C2 to wyjątkowy korektor w płynie. Jego niezwykle lekka konsystencja sprawia, że produkt doskonale wtapia się w skórę, maskując wszystkie niedoskonałości. To korektor, który świetnie zredukuje widoczność niedoskonałości, a także przykryje popękane naczynka oraz zniweluje niechciane cienie pod oczami, przebarwienia.

 

Makeup revolution conceal and define c2 – zalety produktu

Ogromnym plusem tego produktu jest jego niezwykle miękki aplikator, za pomocą którego bardzo łatwo się go nakłada. Produkt nie robi smug, a ogromna ilość dostępnych odcieni produktu (dokładnie 18) sprawia, że każdy znajdzie swój idealny. Stosując ten korektor w płynie, możemy wyrównać kolor skóry, a także przykryć niewielkie defekty cery. Idealnie skomponowana formuła korektora nie zapycha on porów, nie pozostawia smug, ani plam, a do tego doskonale matowi skórę.

Paleta odcieni

Stosowanie korektora pod oczami sprawia, że skóra nabiera świeżego i promiennego wyglądu. Paleta odcieni zawiera bardzo jasne, poprzez chłodne, po neutralne, ciepłe i bardzo ciemne wersje produktu. Makeup revolution conceal and define c2 Cocolita to kolor dedykowany do bardzo jasnych odcieni skóry z żółtymi tonami.