Najpopularniejsze produkty firmy Nuxe

nuxe

Kosmetyki marki Nuxe od dziesiątek lat cieszą się uznaniem na całym świecie. Są one nie tylko zdrowe i ekologiczne, ale także zadowalają one nawet największych miłośników urody i pielęgnacji swoją jakością. Produkty Nuxe zdobyły wiele nagród, takich jak Grand Prix Avantages de la Beauté, co tylko jeszcze bardziej utwierdza klientów w przekonaniu, że są one pierwszorzędne. Oferowane przez Nuxe kosmetyki są jak skrzynia pełna złota, a jak wiadomo, w każdym skarbie można znaleźć coś, co wyróżnia się od reszty drogocenności. Jakie są najlepsze kosmetyki marki Nuxe?

Nuxe Creme Prodigieuse Boost

Jest to krem regeneracyjny, przeznaczony do każdego typu skóry. Mimo tego, że krem składa się w ponad 90% ze składników naturalnych, to ani trochę nie odstaje on jakościowo od swoich sztucznych odpowiedników. Produkt jest bardzo lekki i delikatny, a skóra po nasmarowaniu staje się świeża, sprężysta i nabiera zdrowych kolorów. Co więcej, Nuxe Creme Prodigieuse Boost charakteryzuje się urzekającym, owocowym zapachem, który zamieni pielęgnację skóry w czystą przyjemność.

Nuxe Huile Prodigieuse

Nie da się pominąć suchego olejku Nuxe, który od 1989 roku, kiedy to został opatentowany przez właścicielkę firmy, cały czas cieszy się tytułem flagowego produktu francuskiej marki. Nie tylko chroni i ujędrnia on każdy rodzaj skóry, ale też pozbywa się rozstępów, a nawet poprawia stan włosów. W produkcie znajduje się ponad 98% składników naturalnych, a jego cudowna woń od ponad 20 lat jest ulubionym zapachem tysięcy osób.

Nuxe Reve de Miel Baume Levres

Warto też zwrócić uwagę na balsam do ust Reve de Miel. Substancja jest stworzona w całości na bazie miodu, dzięki czemu zachwyca swoim zapachem i konsystencją większość miłośników marki Nuxe z oferty Drogeria.pl. Regeneruje on nawet najbardziej zniszczone usta, pozostawiając je w stanie nawilżenia na bardzo długi czas.