Naturalne kosmetyki do codziennej pielęgnacji

krem pod oczy Uzdrovisco

Oprócz redukcji zmarszczek i wszelkich skórnych niedoskonałości, kosmetyki stosowane podczas codziennej pielęgnacji mają też inne ważne zadanie. Jest nią odpowiednia pielęgnacja przez nawilżenie i odżywienie, a także ochrona skóry poprzez stworzenie na niej szczelnej powłoki zabezpieczającej. W taki sposób działają kosmetyki naturalne Uzdrovisco. Kosmetyki, które powstały z pasji i wiedzy kilku kobiet. Przeznaczone są również dla kobiet, które cenią sobie przede wszystkim naturalne, esencjonalne składniki.

Kosmetyki o sprawdzonym działaniu i pięknym zapachu

Wiedza o ziołach i roślinach w połączeniu z najnowszą technologią pozwoliła na stworzenie linii produktów Uzdrovisco, które są naturalne, bezpieczne i skuteczne.

Nie mają w swoim składzie sztucznych ulepszaczy i niepotrzebnych komponentów, które mogłyby wywoływać reakcje alergiczne. Kosmetyki Uzdrovisco nie mają składników pochodzenia zwierzęcego i nie są na zwierzętach testowane. Ich skuteczne działanie potwierdzają badania i testy oraz zadowolone rzesze klientek.

Produkty Uzdrovisco

W zależności od potrzeb, w ofercie kosmetyków Uzdrovisco można znaleźć:

– kremy do twarzy,

– kremy pod oczy,

– peelingi,

– sera,

– ampułki,

– maski i maseczki,

– pianki,

– toniki.

W oparciu o wyciągi z kilku roślin czyli rokitnika, fiołka trójbarwnego, maku i czarnego tulipana powstały produkty, które oczyszczają i złuszczają skórę, redukują zmarszczki i niedoskonałości oraz nawilżają i odżywiają skórę twarzy.

Dodatkiem do kosmetyków Uzdrovisco są świece zapachowe oraz ozdobne zeszyty nazwane wymyślnikami na przemyślenia i twórcze inspiracje.