Podkład Catrice- jaki wybrać?

Podkłady Catrice to szeroka paleta odcieni, które świetnie wtapiają się w skórę. Catrice to niemiecka marka, która wybierana jest ze względu na swoje działanie.

Podkłady cechują się doskonałym efektem krycia i zmatowienia, maskując zaczerwienienia, rozszerzone pory, jak i niedoskonałości. Są dobrze wchłaniane przez skórę, co pozwala uniknąć efektu maski. Po aplikacji skóra pozostaje gładka i matowa.

Fluid Catrice – jak nakładać?

Podkład Catrice wyróżnia się lekką, płynną formułą. Dobrze się rozprowadza na skórze, nie obciąża jej ani nie spływa. Wtapia się w skórę, pozostawiając naturalny efekt. Dodatkowo zawiera filtr SPF, który chroni cerę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Podkład Catrice – skuteczne krycie, dobra jakość

W ofercie marki Catrice dostępny jest hitowy podkład Catrice HD Liquid Coverage w szklanej buteleczce z pipetą, która ułatwia aplikację produktu. Świetnie maskuje przebarwienia, pozostawiając skórę gładką. Nie obciąża cery, ale zapewnia trwałość przez dłuższy czas. Sprawdza się szczególnie w przypadku skóry tłustej i mieszanej.

Dla skóry suchej, która przejawia skłonność do podrażnień i alergii, polecany jest podkład Catrice True Skin. To wegańska formuła, która bazuje na minerałach oraz wyciągach z roślin, dzięki czemu gwarantuje dobry efekt kryjący, ale również skutecznie pielęgnuje skórę. Nawilża ją i odżywia, zachowując jej zdrowy wygląd i świetną kondycję.

Produkt nie jest komedogenny, czyli nie zatyka porów. Skutecznie przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości. Wyróżnia się lekką teksturą, która szybko stapia się ze skórą, zapewniając naturalny efekt.

Podkład Catrice dostępny na stronie https://drogeria.pl/podklady/0,catrice