Porównanie masek do włosów Kallos

Maska do włosów to kosmetyk, który bardzo często używają kobiety jako zamiennik lekkich odżywek, nie dających pożądanych efektów. Popularnym i niedrogim produktem są maski Kallos, które można nakładać na włosy po każdym myciu. Po około 5 minutach maskę należy spłukać – uzyskany efekt jest naprawdę zadowalający, jednak w ofercie jest wiele masek tej firmy i każda nadaje się do innego rodzaju włosów.

Maski emolientowe

W tej grupie można wymienić kilka masek marki Kallos:

Algowa

Banana

Blueberry

Omega

Multivitamin

Cherry

Chronią one włosy przed szkodliwymi czynnikami i zanieczyszczeniem środowiska, wygładzają ich powierzchnię, nadają blasku. Włosy po zastosowaniu masek Kallos bardzo dobrze się rozczesują.

Maski proteinowe

Do tej grupy należy kolejnych kilka masek Kallos:

Keratin

Silk

Argan

Pro-Tox

Choclate

Vanilla

Latte

Milk

Produkty dedykowane są dla włosów łamliwych, o zniszczonych końcówkach i takich, które wymagają intensywnej regeneracji. Przy regularnym stosowaniu, maski Kallos Cocolita poprawiają wygląd włosów, wygładzają ich strukturę i zapobiegają pogłębianiu się uszkodzeń.

 

Maski Humektantowe

Wśród masek Humektantowych są dwa produkty – Aloe oraz Honey. Te maski nadają się do stosowania przy włosach suchych i matowych i są nieco delikatniejsze niż produkty emolientowe.

 

Które maski Kallos wybrać?

Maski Kallos warto przetestować choćby z racji na wydajne opakowanie i niską cenę. Są to produkty profesjonalne, dlatego posiadają składniki skomponowane po to, by chronić i odżywiać włosy. Mogą sprawdzić się lepiej niż serie drogich kosmetyków ze sklepów fryzjerskich a w dodatku, marka Kallos oferowana jest w wielu popularnych drogeriach w całym kraju.