sortyment Yankee Candle

Świece zapachowe, tealighty oraz woski. Z tymi właśnie produktami kojarzy się marka Yankee Candle. To sztampowe produkty firmy i ulubieńcy wielu kobiet i mężczyzn na całym świecie. Oprócz najpopularniejszych świec w dużych słojach, marka yankee candle posiada również inne produkty, które również wpisują się w tematykę zapachową.

Linie artykułów marki

Sampler Yankee Candle. To mała świeczka bez osłonki, która posiada bawełniany knot. Stosunkowo niedrogi produkt, który sprawdzi się u osoby, która dopiero rozpoczyna  przygodę z tą marką i chce się przekonać co okaże się być dla niej odpowiednie (dostępne są także świeczniki). Aby sprawdzić, który zapach odpowiada naszym upodobaniom warto zakupić także woski, tarty lub taroletki (to wosk w kształcie tarty – stąd nazwa). Nie posiadają one knota, tak więc do tych produkt niezbędne okażą się podgrzewacze, zwane również kominkami. Idealnym uzupełnieniem będą tealighty, czyli małe świeczki, które palą się zazwyczaj około 5 godzin.

Alternatywy

Jeśli wszystkie wymienione wyżej propozycje masz już sprawdzone, warto w takim razie pójść o krok dalej w zapachowe możliwości. Marka yankee candle oferuje swoim klientom również dyfuzory zapachowe, czyli pałeczki. Pięknym zapachem możemy cieszyć się nawet do 4 miesięcy. Sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych, garderobie oraz łazience. Pachnące kuleczki, zapachy elektryczne oraz samochodowe? Możliwości jest naprawdę wiele, należy tylko dostosować je do swoich upodobań, danego pomieszczenia oraz preferencji.