Jaki kolor manicure wybrać na specjalną okazję?

Wybór odpowiedniego koloru lakieru do paznokci zazwyczaj związany jest z niemałym dylematem. Odcień powinien pasować do ubrania oraz podkreślać wszystkie kobiece wdzięki, a jednocześnie musi prezentować się estetycznie i adekwatnie do sytuacji. Dlatego decydując się na efektowny Semilac Mardi Gras, należy pamiętać o starannym dopasowaniu go do reszty stylizacji. Kolor paznokci
Kolorystyka paznokci ma bardzo duże znacznie. W bardzo wielu przypadkach zyskuje również wymiar symboliczny, ponieważ kolor manicure podkreśla sytuację, święto lub okazję, w związku z którymi został wybrany. Dlatego w okresie karnawałowym i imprezowym najlepiej sprawdzają się lakiery hybrydowe o bardzo efektownej i zwracającej natychmiastową uwagę kolorystyce, tak jak np. Semilac Mardi Gras o odcieniu fioletowym.

Odcień manicure
Wybierając odcień lakieru, należy pamiętać nie tylko o dobrym dopasowaniu go do sprzyjającej okazji. Kolor powinien być również dobrze dopasowany do stylu, osobowości oraz gustu właścicielki. Dlatego jeżeli nie ma ona nic przeciwko ostrzejszym i bardziej efektownym kolorom, może zdecydować się np. na fioletowy lakier. Taki odcień posiada chociażby Semilac Mardi Gras z Cocolita, który doskonale prezentuje się na paznokciach.